Etiyopya Addis Ababa İş Adamları-Kadınları Heyeti 22-24 Mart 2017

Yazdır
PDF

Türk Hava Yolları ile Meclisimiz arasında yapılan protokol çerçevesinde, Etiyopya’nın Addis Ababa şehrine azami 25 iş adamımız/iş kadınımız ile birlikte 22-24 Mart 2017 tarihleri arasında bir iş adamları/iş kadınları heyeti düzenlenecektir.

Pazar payımızın artırılması ve Etiyopya’ya yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek heyetimize, tarım, hayvancılık,  deri ve deri mamulleri, tekstil, hazır giyim,  inşaat malzemeleri, maden ve maden ürünleri (demir ve çelik, demir ve çelik eşya, bakır ve bakır eşya ) , metal endüstrisi, makine ve aksamları, otomotiv yedek parça, kimyasal ürünler (plastik, ilaç), savunma sanayii, software yazılım (ileri düzey teknik takip sistemi ve ekipmanları) ve diğer (hijyenik havlular ve tamponlar, bebek bezleri ve benzeri hijyenik eşya) sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmaların katılımlarında fayda görülmektedir. Diğer sektörlerden de başvurular kabul edilecektir. Bu çerçevede, söz konusu heyete katılmak isteyen firmalarımızın 3 Mart 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar https://goo.gl/Ad1KgQ internet bağlantısı üzerinden başvuru formlarını doldurmuş ve katılım ücretlerini yatırmış olmaları gerekmektedir.

Katılım ücreti, 1.000.- USD olup, organizasyon kapsamındaki uçak bileti, konaklama, toplantı, transfer, tercümanlık ve vize işlemleri ile ilgili giderleri karşılamaktadır. İlgili tutarın Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (Şube kodu: 282), (Iban No: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04), USD hesabına (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) ödenerek ilgili dekontun Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ve Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir    e-posta adreslerine iletilmesi rica olunur.