2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi’ne Katıldık

Yazdır
PDF

altMimar ve Mühendisler Grubu’nun öncülüğünde, Kalkınma Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyük Şehir Belediyesinin destekleri ile organize edilen 2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi, 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilmiştir.

Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi Elvan ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk Özlü’nün açılış konuşmalarını gerçekleştirdiği etkinlikte Ar-Ge Merkezleri, Üniversiteler, Teknoparklar ve Organize Sanayi Bölgeleri tarafından geliştirilen inovatif projeleri aynı platformda buluştu. Ayrıca katılımcılar, sergi alanı yanında farklı başlıklarda düzenlenen oturumlarda, konunun uzmanları, iş ve sanayi dünyası temsilcileri, akademisyenler ile kamu kurum yetkilileri ziyaretçilerle bir araya gelme fırsatı bulmuştur.

Ajansımız fuara 30 m2’ lik stant ile katılım sağlamıştır. Standımızda Ajansımızdan destek alan firmalar Ar-Ge sonucu geliştirdikleri ürünlerini sergileme ve fuara katılan diğer firma, kurum ve kuruluşlarla işbirliği geliştirme, müşteri potansiyellerine erişme imkânı yakalamışlardır.

Resim  Galerisi

alt
alt
alt
alt
alt
alt